Donanım Haberleri arkadaşına gönder Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş

Acer Projeksiyonlar


Acer Projeksiyonlarda Lamba Garantisi Artık 2YIL!

2011’de %21 pazar payı* ile Projeksiyon Pazar liderliğini koruyan ACER, yaptığı özel çözümler ile Projeksiyon Pazarı’na renk katmaya devam ediyor; müşteriye kalite güvenini vererek Projeksiyon alma kararını geliştirmek ve kolaylaştırmak amacıyla tüm lamba garantilerini 1 yıldan 2 yıla çıkartıyor!

Acer Çevrebirimleri Bölüm Yöneticisi Ülkücan Koca bu yeni uygulama için şu şekilde açıklama yaptı: ‘’Lamba garantisini 2 yıla çıkartmamız müşteriye kalite güveni vererek Projeksiyon alma kararını geliştirdi ve kolaylaştırdı, çünkü projeksiyon satın alma kararını etkileyen en önemli etkenden biri lamba ömrüdür. Bu yüzden kullanıcılarımıza ürünlerimizdeki kalitenin yanı sıra daha uzun vadede hizmetlerimizle onların yanlarında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz.
 
Biz günümüz yaşam şartlarına uygun olarak sunduğumuz yeni teknolojiler sayesinde Projeksiyon ürün gamını genişleterek her ihtiyaca özel çözümler sunuyoruz, çünkü Pazar Lideri olmak, pazarı büyütmek ve geliştirmeyi gerektirir’’ diyerek sözlerine ekledi.
 
Her Kullanıma Uygun Projeksiyon Modelleri
 
Projeksiyon Ceplere Girdi
 
Projeksiyon deyince akla gelen toplantı salonlarındaki hantal aletler yerine şık tasarımlı ve hatta cebinize bile sığacak küçüklükteki ” tak çalıştır “ürünleri ile Acer, mobiliteyi sınırsızca yaşamanıza olanak sağlıyor. Mobil projeksiyon pazarının %33’üne** sahip olan Pazar Lideri Acer, C20 serisi cep projeksiyonları ile sunum, ders, fotoğraf paylaşımını istediğiniz zaman istediğiniz yerde yapmanızı sağlıyor ve gençlerin, iş adamlarının ve öğretmenlerin hayatını kolaylaştırıyor.
 
 
Türkiye ilk defa 3D Projeksiyon ile tanıştı...
 
Acer, geniş bir video-projektör yelpazesini 3D teknolojisi desteğiyle buluşturarak Türkiye’ye pazarında bir ilke imza attı.  Kristal netliğinde görüntüler ve keskin detayları yansıtan bu yenilikçi Projektör ailesinin dahili hoparlörü, eğlencenize olağanüstü seslerle daha da keyifli hale getiriyor! Eşsiz görüntü kalitesine sahip olan Acer 3D projektörün duvar rengi dengeleme özelliği sayesinde renkli yüzeylerde bile net görüntüler elde edilebiliyor.  
 
 
Türkiye  ilk defa ‘’blue ray’’ destekli Projeksiyon ile tanıştı...
 
Acer ilklere imza atmaya devam ederek, Türkiye’de ilk ‘’blue ray’’ destekleyen projektörü ile oyun ve sinema sevenleri sevindirdi.
 
Öğrenciler ilk defa 3D Projeksiyon ile eğitim gördü...
 
Acer ve TI(Texas Instrument) ile birlikte yürütülen ‘’3D ile Eğitim’’ temalı pilot proje kapsamında öğrenciler, Biyoloji, Coğrafya, Kimya gibi görselliğin çok önemli olduğu derslerde ilk defa 3D projeksiyon ile eğitim fırsatı buldu.
 
Kaynaklar:
 
*PMA 2011 Aralık,  *PMA 2011 Aralık


Etiketler : Acer   Projeksiyon   Acer Projeksiyon

Bu Habere Yorum Yap

Email

Ad Soyad

Yorum
 


 
Bu Habere Yorum Ekle