ALCATEL ONETOUCH Teknoloji ile Müziği BuluşturuyorDünyanın en hızlı büyüyen telefon üreticileri arasında yer alan ALCATEL ONETOUCH yaza unutulmaz bir festival ile başlangıç yapıyor.

İbiza partilerinin aranılan isimleri, tekno müziğin başarılı temsilcilerinden Gel Abril ve Gregor Tresher'ın konuk olacağı festival müzik severlerin hafızalarından silinmeyecek. 13 Haziran Cumartesi günü saat 18:00 - 00:00 arasında Ortaköy'de kurulacak festival alanında dj setinin başında olacak deneyimli isimler, performansları ile izleyenlere keyifli saatler sunacak. Katılımın ücretsiz olduğu festivalin açılışını ise Türkiye'de elektronik ve tekno müziğin tanınmış isimlerinden DJ Tangun ve DJ Yunus Emre gerçekleştirecek. Teknoloji ile eğlenceyi bir arada buluşturan ALCATEL ONETOUCH Festival'de sürpriz etkinliklerde yer alacak.

Türkiye'de hızlı büyüme grafiği ile son dönemde adından söz ettiren ALCATEL ONETOUCH bütün yaz konuşulacak ve gelenekselleşecek müzik festivalinin ilkini 13 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Ortaköy'de Beltaş Cafe'nin önüne kurulacak festival alanında ziyaretçileri, alanında en iyi DJler ve eğlenceli aktiviteler ile buluşturacak. Eğlenceyi ve dinamizmi hayatın her anında yaşatmak isteyen marka, Keyifli bir haftasonu için alternatif arayan herkesi saat 18:00-00:00 arasında ALCATEL ONETOUCH Festiveli'ne bekliyor.
Bu Habere Yorum Yap