Parrot Astreoid serisi cihazlar ile aracınızda internetsiz kalmayınBluetooth ve Multimedya teknolojilerinde lider firma Parrot’un araç içinde internet kullanımına yönelik ürettiği yeni ‘Parrot Astreoid’ serisindeki cihazlar , uygulamalar , multimedya , navigasyon , müzik ve eller serbest telefon gibi sunduğu gelişmiş özelliklerle otomobillerde kesintisiz internet keyfi yaşatıyor. 

Parrot’un araç sahiplerine yönelik ürettiği yeni ‘Parrot Astreoid’ multimedya serisi, günlük hayatta akıllı telefonlar üzerinden kullanmaya alıştığımız birçok uygulama ve internet erişimini en güvenli ve en kullanışlı şekliyle araç içinde tüketiciye sunuyor.  Cihazlar, gelen mailleri sesli okumak, ismi söylenen bir şarkıyı internetten bularak çalmak gibi sürüş keyfine keyif katan birçok uygulamayla eşsiz bir yolculuk deneyimi yaşatıyor.

Mevcut araç radyosunun yerine takılabilen Asteroid Smart veya redyoya ek olarak takılabilen Asteroid Tablet ve Asteroid Mini olarak üç farklı model seçeneği bulunan Parrot Asteroid serisindeki tüm cihazlarda Android işletim sistemi kullanılıyor.

Android keyfi araç içine taşınıyor

Ayrıca, ses ile müzik arama ve telefon görüşmesi başlatma gibi birçok gelişmiş özelliği bulunan Parrot Asteroid serisinin ASTEROID Market sanal mağazasında birçok uygulama bulunuyor. ASTREOID Market navigasyon, sürüş yardımı, ilgi noktaları, müzik, internet radyosu gibi birçok uygulamayı indirip kullanma imkânı ile keyifli bir yolculuk yaşatıyor.

Parrot Asteroid serisi, seçkin araç ses ve görüntü sistemi uygulayan montaj noktaları, otomotiv bayileri ve mobicom.com.tr adresinden satın alınabilir.
Bu Habere Yorum Yap