En yeni Intel Celeron, Pentium veya Core işlemci seçeneklerine ek olarak hızlı DDR4 bellekler her tür kullanım veya bütçeye uygun yüksek performans sağlıyor.ASUS, Mini PC PN Serisi ve Mini PC PB Serisi modellerini duyurdu. Esneklik, genişleme imkanı ve performans sunmak için tasarlanmış ultra kompakt mini PC’lerden meydana gelen tamamen yeni bu iki seri, ofis, perakende, dijital tabela ve eğitim uygulamaları için geniş seçenekler sağlıyor. 2018 Red Dot Tasarım Ödülü sahibi olan bu yeni mini PC’ler kullanıcı odaklı kapsamlı özellikleri ilgi çekici ve alandan tasarruf sağlayan bir tasarımla sunuyor.

ASUS Mini PC PN ve PB Serileri en yeni Intel® Celeron®, Pentium® veya Core™ işlemci seçenekleriyle geliyor. DDR3 1600 MHz belleklerden 1,5 kat daha hızlı ve enerji açısından %20 daha verimli olan hızlı DDR4 2400 MHz bellekler sayesinde bu mini PC’ler her tür kullanım senaryosuna veya bütçeye uygun akıcı ve yüksek performans sergiliyor.

ASUS Mini PC PN ve PB Serileri farklı ortamlarda 7/24 güvenilir bir şekilde çalışabilmeleri için ASUS mühendisleri tarafından kapsamlı testlerden geçirildi. Böylece kullanıcılar ürünlerin uzun süre boyunca güvenilir bir şekilde çalışacağından emin olabiliyor. Ürünler ayrıca ASUS Kurumsal Kararlılık Modeli (CSM) programından da yararlanıyor. Bu program ile kullanıcılar ASUS Kontrol Merkezi BT yönetim yazılımlarına, gelişmiş satış sonrası desteğe, kararlı bir yol haritasına ve uzatılmış tedarik veya malzeme tedariği konusunda endişeleri ortadan kaldıran 36 aylık tedarik imkanına kavuşuyor.

 

ASUS Mini PC PN Serisi

ASUS Mini PC PN60 ve Mini PC PN40 modelleri, bir adet M.2 SSD ve bir adet 2,5 inç HDD veya SSD yerleştirilebilen çift depolama tasarımına sahip. Böylece kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına göre en uygun depolama kapasitesi ve hız dengesini kurabiliyor. Kaydırmalı kasa sayesinde bir tornavida kullanarak yalnızca iki adında depolama cihazı ve bellek değişimi yapılabiliyor.

Sadece 0,62 litre hacimli ASUS Mini PC PN40 ve PN60 her tür ortama kolayca uyum sağlayan ultra kompakt tasarıma sahip. VESA montaj imkanı ile monitörlerin arkasına da takılabilen modeller, gözden uzak durarak daha fazla alandan tasarruf edilmesini sağlayabiliyor.

 

ASUS Mini PC PB Serisi

ASUS Mini PC PB60 ve Mini PC PB40, birden çok yüksek hızlı USB 3.1 cihazı, DisplayPort ve HDMI girişleri üzerinden ekranlar ve VGA veya COM girişleri ile eski cihazları bağlamak için kapsamlı bir giriş çıkış seçeneği sunuyor. Sonradan eklenebilen bir optik sürücü modülü de bulunuyor. Ayrıca daha sonra, kullanıcılara istedikleri işlevleri ekleme esnekliği sunacak yeni modüller de çıkarılacak.

ASUS Mini PC PB Serisinde fansız modeller de yer alıyor. Bunlar tamamen sessiz bir şekilde çalışarak hastane ve kütüphane gibi sessizliğin önemli olduğu ortamlar için mükemmel birer seçenek sunuyor.

 
Bu Habere Yorum Yap