Teknoloji Magazin arkadaşına gönder Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş

Avea'dan iPad ve Jet Modem!


Avea 3G, müşterilerine Apple iPad ve Jet Mobil Modem kazandırıyor!

Haber, Avea, 22 Eylül - 22 Kasım 2010 tarihleri arasında, 3g yazarak 3334'e gonderip 3G'ye geçen müşterilerine, çekilişle birbirinden güzel hediyeler sunuyor!

3G'ye geçen AVEA müşterileri, iPad ve Jet Mobil modem kazanma şansı yakalıyor! 3G teknolojisi ile geliştirdiği yenilikçi mobil çözümler ve sunduğu cazip tekliflerle müşterilerinin hayatını kolaylaştıran Avea, 3G'ye geçen müşterilerine çekilişle birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı sunuyor.

Avea'nın yeni kampanyası kapsamında 3G'ye geçen Avealılar arasından yapılacak çekilişle 3 kişi Apple iPad 32 GB, 333 kişi Avea Jet Mobil Modem ve 3.333 kişi de 33 dakika Avea yönüne konuşma süresi kazanacak.

22 Eylül - 22 Kasım 2010 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyaya katılmak isteyenlerin cep telefonlarından 3G yazarak, 3334'e göndermeleri ve böylece 3G'ye ÜCRETSIZ geçmeleri yeterli oluyor. Kampanya boyunca 3G'ye geçen ve kampanya sonunda halen 3G abonesi olan bireysel Avea aboneleri(Avea Jet Mobil Modem aboneleri hariç) çekilişe katılmaya hak kazanıyor.

 Etiketler : Avea 3G   Apple iPad   Jet Mobil Modem

Bu Habere Yorum Yap

Email

Ad Soyad

Yorum
 


 
Bu Habere Yorum Ekle