Canon: En kaliteli ve en ekonomik şekilde baskı maliyetlerini önemli ölçüde düşürecek yeni ürünü Canon PIXMA E514 tanıttıCanon evlerinde sık yazıcı kullananların baskı maliyetlerini önemli ölçüde düşürecek yeni ürününü tanıttı.FINE kartuş sistemine sahip “Extra Baskı Özellikli” PIXMA yazıcı ilekullanıcılar, 3 kat daha hesaplı baskı elde edebilecekler. 

Kullanıcısına en kaliteli ve hızlı baskıyı, en ekonomikçözümlerle sunan Canon, baskı maliyetlerinde büyük tasarruflar getiren yeni EkstraBaskı Özellikli yazıcısı PIXMA E514’ü piyasaya sürdü. Canon, PIXMA E514’ün Türkiye’de kullanıcısıyla buluşacağını 5 Nisan tarihinde, Cihangir Rose Marine’degerçekleştirdiği özel bir basın toplantısı ile açıkladı.

1 renkli kartuş ile 400 adet A4 baskı alın...

PIXMA E514’ün mürekkep sistemi tek bir siyah kartuştan 800 adede kadar A4 veya tek renkli kartuştan 400 adet A4 belge alınmasını sağlıyor. Kartuş değiştirme sıklığını azaltmayı garantileyen yazıcı; siyah beyaz baskıda8,6 ipm, renklide ise 5,0 ipm'ye varan belge yazdırma hızına sahip. 10x15cm çerçevesizfotoğrafta 44 saniye gibi kısa bir sürede belge yazdırabilen yazıcı, hibrit mürekkep sistemi özelliğine sahip.

2 pikolitre mürekkep damlacıklarıyla maksimum çözünürlük değerine ulaşın

PIXMA E514, Canon'un boya bazlı mürekkepleriyle canlı renklere sahip göz alıcı fotoğraflar ve pigment bazlı siyah mürekkepleriyle belge üzerinde net görünen metinler yazdırmanızı sağlıyor. Canon’un FINE yazıcı kafası Teknoloji si, 2 pl'ye kadar küçük mürekkep damlacıkları üretiyor. Bu teknoloji sayesinde maksimum çözünürlük değeri olan 4800dpi’a ulaşılırken, greniçermeyen net ve kaliteli fotoğraf baskılar elde edilebiliyor.

‘Bu lansman, Canon Inc’in Türkiye’ye verdiği önemi ifade ediyor’

Lansmanda konuşma yapan ve bu yeni ürünle ilgili detaylıbilgiler veren Canon Eurasia B2C Pazarlama Müdürü Saygın Süzen şunları söyledi:

“En kaliteli baskıyı, en ekonomik şekilde sunan PIXMA E514, Canon Inc’inTürkiye pazarına verdiği önemi göstermesi anlamında da dikkat çekici. Zira bumodel, Canon Eurasia’nın öncülüğünde EMEA bölgesinde yalnızca, Türkiye,Ukrayna, Romanya ve Bulgaristan pazarlarında lanse edildi. Yoğun olarak DoğuAsya ülkelerinde görülen, tüketicinin kartuş fiyatlarını yüksek bularak dolumutercih etmesi gerçeği, Türkiye’de de ciddi anlamda karşımıza çıkıyor. Yüksekbaskı alma ihtiyacı olan, kaliteden ödün vermek istemeyen ve aynı zamanda ekonomikolmak isteyenler bu yazıcı ile kendi sınıfındaki sayfa başı en düşük maliyetile baskı alabilecekler. Böyle avantajlı bir ürünü tüketici ile buluşturmanınyanı sıra, dolum gerçeğinin hem makinalara, hem de insan sağlığına verdiğizarar konusunda tüketicileri eğitme çalışmalarımız da devam edecektir.”

Kompakt gövde tasarımı ile daha azyer işgal ediyor

Canon PIXMA E514, üstün inovasyon özelliklerinin yanı sıra sonderece şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. PIXMA E514, siyah ve mavi renkkombinasyonu ile son derece kompakt bir gövde tasarımına sahip. LED ekrandonanımı ile evde baskı, kopyalama ve tarama işlevlerini sunan ürün, FastFronttasarımı ile de mürekkep değiştirmeyi kolaylaştırıyor ve cihaza önden kâğıtbeslemesi yapılabilmesine imkan tanıyor. Böylelikle bu Hepsi Bir Arada yazıcı, duvara doğru veya rafa yerleştirilebildiğiiçin daha az yer işgal ediyor.

Canon Print Your Days ile doğrudan Facebook’tan çıktı alın!

PIXMA E514 ile birlikte standart olarak kapsamlı biryazıcı içeriği de geliyor. Görüntü sıralama teknolojisi, yüz tanıma ve otomatiköneri gibi geliştirilmiş özellikler sağlayan My Image Garden, görüntülerinizi yönetmenizi kolaylaştırıyor vebaskı almanın yaratıcı yollarını kullanıcıya sunuyor. Canon’un Print Your Days uygulaması sayesinde isekullanıcılar doğrudan Facebook'tan baskı alabiliyor. Cihazın yazılımı, tek birsayfaya iki veya daha fazla belge sığdırarak kâğıttan tasarruf etmenize deyardımcı oluyor.
Bu Habere Yorum Yap