Görüntü Teknolojileri arkadaşına gönder Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş

Epson EMP-TW700 ve EH-TW3800 ile evinizi sinamaya dönüştürün


Epson, sinemada film seyretme heyecanını, oturma odanıza taşıyan, EH-TW3800 ve EMP-TW700 projektör modellerini satışa sundu

Epson EH-TW3800’de, filmi sinemada izleme deneyimini eve taşımaya olanak tanıyan birçok gelişmiş özellik bulunuyor. Özellikle, 3LCD teknolojisiyle, görüntüde ekstra parlaklık sunuyor. EMP-TW700 ise her türlü aydınlatma koşuşunda sağladığı olağanüstü görüntü kalitesi ile dikkat çekiyor.

Epson EH-TW3800’de Bağlantı seçenekleri: Yeni dijital bağlantı özellikleriyle uyumlu !
Projektör benzersiz bir görsel kalite için 1080p full hd (Tam Yüksek Tanımlı) görüntü sunuyor. 18.000:1’lik yüksek kontrast oranıyla da net beyazlar ve derin siyahlara ulaşılabiliyor. Üstün bağlantı esnekliği sayesinde ise Epson EH-TW3800, tüm yüksek tanımlı ve en son nesil multi-medya cihazlara birlikte kullanılabiliyor. blu-ray ve DVD filmlerinin de rahatlıkla görüntülenebildiği EH-TW3800, arabirim kutularına, oyun konsollarına, dijital TV alıcılarına, bilgisayar veya dijital fotoğraf makinelerine de kolayca bağlanabiliyor.

Kolay ve esnek kurulum
Kurulum ve kullanımı son derece kolay olan Epson EH-TW3800, evin küçük odalarında bile herhangi bir konumdan mükemmel bir görüntü yansıtmak için zoom ve dikey/yatay lens kaydırma özelliği sunuyor. Profesyonel Fujinon lens, projektörün kurulumu sırasında görüntü ayarlarının daha kolay şekilde yapılmasını sağlıyor.

Epson

cnet turkiyeEtiketler : Epson   Projektör   Epson Projektör

Bu Habere Yorum Yap

Email

Ad Soyad

Yorum
 


 
Bu Habere Yorum Ekle