İnternet Teknolojisi arkadaşına gönder Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş

Facebook Rus Kızlar Gurubu


Populer internet sitesi Facebook'ta öyle bir grup kuruldu ki; Türkiye ile Rusya arasında sanal bir savaşa yol açacağa benziyor.

Grubun adı 'Rus Kızlarının Türklerin İlgisine İhtiyacı Yok!'

Rusya'da yaşayan Marja Pitchulina adlı bir genç kız tarafından kurulan sanal gruba sadece Rusya'da yaşayanlar katılabiliyor.

Grubun manifesto niteliğindeki amacında şu cümleler yazıyor:

'Biz Rus kızlar olarak Türk erkeklerinin bizi arkadaş olarak eklemelerinden ve 'merhaba güzellik' diye mesaj atmalarından hoşlanmıyoruz.

Biz tüm Türk ulusuna karşı değiliz, sadece artık bizi arkadaş olarak listenize eklemeyi ve mesaj atmayı durdurun.

Facebook flört etme yeri değildir!'

Hal böyle olunca gruba birçok Rus kız katılmış. Ama en çok dikkat çeken ise, Rus kızların yanısıra, şikayet nedeni olan Türk erkekleri de yoğun bir şekilde gruba üye olmuşlar.

Yaşadıkları yerin Rusya olduğu yazılı olan Türk erkekleri, Rus kızlarına karşı hararetli bir şekilde kendilerini ve Türk ulusunu savunuyorlar.

Sert tartışmaların da yaşandığı grupta ilginç bir uyarı da gözden kaçmıyor...

Buna göre; grubun sayfasına çirkin Türk erkeklerinin ve çıplak Rus kızlarının fotoğraflarını koymak yasak.

Ancak yine de orta yaşlarda olan ve Türk olduğu belli olan 'oldukça kıllı bir vücuda sahip'  bir kişinin fotoğrafı grupta yerini alıyor..

Grubu kuran Rus kızının koyduğu fotoğrafın altında ise şu mesaj yazıyor:

'Eğer tanımadığınız biri sizinle rastgele arkadaş olmak isterse, aklınızda hep bu fotoğraftaki gibi biri olacağı düşüncesi olsun'

Elbette bu fotoğraf ve not da, site içinde tartışmaya neden oluyor...

Facebook'taki grupta Türk erkekleri kendilerini savunurken, 'Bazı Rus kızlarının Türkiye'ye gelip fuhuş yaptığı' konusuna da giriyorlar.

İşte yaşanan tartışmalarda asıl film orada kopuyor ve Rus kızlar kendilerinin 'hayat kadını' olarak görülmelerinden şikayetlerini dile getiriyor.

Kısacası, dünyanın en populer sitelerinden biri olan Facebook'ta bugünlerde; Rus kızları Türk erkeklerine karşı isyan ediyorEtiketler : Facebook   Rus Kızlar

Bu Habere Yorum Yap

Email

Ad Soyad

Yorum
 


 
Bu Habere Yorum Ekle

Yorumlar
ali güneş
Yorum : ben ce güzel bir site kızlar beni arayın görüşürüz mutlaka msn mi ekleyin takama adım çirkin kral
murat özcan
Yorum : ben rusyada çalışıyorum burada bizlere farklı bakılıyor oda birkaçtane cahil saçma sapan insan yüzünden aynı kefeye koyuluyoruz fuhuş her yerde var burada şartlar zor rus bayanlar çok sıcak dürüstler birçoğunuz bilmez lütfen biraz saygılı olalım
oya aksoy
Yorum : rus bir kız yüzünden yuvam yıkıldı 20 aylık çoçuğumla ortada kaldım evet doğru heryerde fuhuş var ama her yerde böylesi yok çoğunluk rusyadan çıkıyor kendine ayrı bir güvenleri var o kızların ben hepsi aynı demiyorum ama benim çok canımı yaktı cenabı allahta onun canını yaksın bana sanki ben dost uşum kendi karışıymış gibi muammele yaptı ve evliliğimizi bitirmek zorunda kaldım.
ali polat
Yorum : slm kızlar nasılsınız iyimisiniz
Kaya
Yorum : cok güzel
emre bagcer
Yorum : süper