oyun arkadaşına gönder Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş

Facebook’ta yeni çılgınlık Yere Yatma Oyunu


Facebook’ta marjinallik bitmiyor. Kullanıcılar yepyeni bir çılgınlıkla karşınızda

Facebook her zaman için tanıdığınız kişilerle iletişimde kalmanızı sağlıyor. Tabii bunun yanında eğlenceli yönleri de var. Zira Facebook’ta vakit geçirmek için hazırlanmış pek çok eğlenceli oyun mevcut. Ancak bunların yanında, Facebook’ta çılgınlıklar da hiçbir zaman eksik olmuyor.


Facebook’taki yeni oyunun adı ‘Yere Yatma Oyunu’. Bu oyun için bir grup açılmış durumda. Kullanıcılar, umuma açık bir ortamda yüzüstü yatar pozisyonda çekilmiş fotoğraflarını bu gruba postalıyorlar. Anlaşılan bu oyun bayağı geniş kitlelere ulaşmış durumda çünkü fotoğraflardan da anlayacağınız gibi insanlar büyük topluluklar oluşturup bu oyunu oynuyorlar.

 

 

facebook yere yatma oyunu

Oyunun bazı kriterleri var. Yani halka açık ortamda asfaltın üzerine yatar pozisyonda fotoğraflanmanız bu oyun için hiçbir şey ifade etmiyor. Öncelikle, fotoğrafınızın bir platform üzerinde olması gerekiyor. Bu bir kutu olabilir. Grubu incelediğinizde basket potasının üzerine yatmış bir kişi görebilirsiniz. Fotoğrafınızın illa ki halka açık alanda olması gerekmiyor tabii, ancak umuma açık alanda yakalanan fotoğraflar oyunu daha eğlenceli ve absürt bir hale getiriyor. Bunun yanında daha fazla insanla yapılan ‘yüzüstü yatma merasimi’ oyun için daha makbul sayılıyor.

facebook yere yatma oyunu

Tek yapmanız gereken, uygun bir yere yüzüstü yatıp kollarınızı bacaklarınızın yanında birleştirmeniz. Grupta şu anda 3000’in üzerinde fotoğraf bulunuyor. Fotoğrafları incelediğinizde, yaratıcılığın sınırlarının zorlandığını görebilirsiniz. 21. yüzyılda böyle çılgınlıkların icra edilmesini nasıl karşılarsınız bilemeyiz, ancak buradan çok eğlenceli görüldüğü aşikâr.

Techno LabsEtiketler : Facebook

Bu Habere Yorum Yap

Email

Ad Soyad

Yorum
 


 
Bu Habere Yorum Ekle

Yorumlar
Engin Bali
Yorum : işim nedeniyle tüm günümü facebookta geçirmem gerekiyor ama bunu ilk kez görüyorum!!
hilal
Yorum : güzel