Laptop arkadaşına gönder Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş

Galaxy Tab görüntü kalitesinde birinci


Görüntüleme cihazlarının karşılaştırıldığı testte Galaxy Tab, iPad 2’yi geçerek görüntü kalitesinde birinci oldu

DisplayMate adlı bir site tarafından gerçekleştirilen teste göre, Galaxy Tab 10.1, iPad 2’den daha iyi bir görüntü kalitesine sahip.

Görüntüleme cihazlarının karşılaştırmalı olararak test edildiği ve Motorola XOOM, Acer Iconia Tab A500, ve Asus Eee Pad Transformer gibi modellerin de içinde olduğu bu testte Apple iPad 2 ve Samsung Galaxy Tab 10.1 birincilik tahtının iki adayı oldu.

Değerlendirmeye gelindiğinde ise, iPad 2’nin renk doğruluğu ve izleme açısı konularında daha önde olduğu, Galaxy Tab 10.1’in ise yansıma, parlaklık ve karşıtlık konularında başarılı olduğu görüldü. Sonunda da Galaxy Tab 10.1’in kıl payı da olsa iPad 2’den daha iyi bir görüntü kalitesine sahip olduğuna kanaat getirildi.

Renk doğruluğu, izleme açısı, renk doygunluğu, parlaklık, karşıtlık, yansıma ve arka ışıklandırmada enerji tüketimi gibi kritere göre gerçekleştirilen testlerde Motorola XOOM sonuncu olurken, Acer Iconia Tab A500 ve ASUS Eee Pad Transformer orta sıralarda yer aldıEtiketler : Samsung Galaxy Tab   iPad 2

Bu Habere Yorum Yap

Email

Ad Soyad

Yorum
 


 
Bu Habere Yorum Ekle