Yeni Toshiba L3 serisi Smart TV'nin esnekliğine sahip bütçe dostu televizyonlar


Geçtiğimiz yıl TV pazarında gündem yaratan Philips DesignLine, 2014’e de damgasını vuruyor


Akıllı, bağlantıda ve taşınabilir: Yepyeni, Android ile güçlendirilmiş Philips Akıllı Hepsi Bir Arada monitörler büyüleyici bir ekran deneyimi sağlıyor


LG’nin ileri teknoloji yeni ürün gamı OLED TV’ler CES 2014 Fuarı’nda tüketiciyle buluşturuyor.


Yüksek görüntü ve ses kalitesi CES 2014’te tüketicilerle buluştu


Sony dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES 2014’te 4K yelpazesine eklenen, toplamda dokuz yeni modelden oluşan üç yeni televizyon serisini tanıttı.


LG’nin ileri teknoloji yeni ürün gamı OLED TV’ler CES 2014 Fuarı’nda tüketiciyle buluşturuyor.


SmartImage Lite ve MHL teknolojisi en yüksek görüntüleme deneyimi için mükemmel renkli görüntü kalitesini full dijital sesle birleştiriyor


Kavisli ekran teknoloijerine sahip ürünleriyle dikkat çeken LG Electronics, yeni yılda bu teknolojiye odaklanacak.


Victoria’s Secret Fashion Show 2013’ün de içinde bulunduğu CNBC-e yılbaşı özel programı bu yıl LG OLED TV sponsorluğunda ekranlara gelecek.


LG’den ilklere devam: Dünyanın ilk 105 inç CURVED ULTRA HD televizyonu


Samsung, ailenizle birlikte tadını çıkaracağınız yeni yıl sürprizleri HW-F751 Soundbar ve F9000 UHD TV ile tüm yılı keyifle geçirme garantisi sunuyor.


Geniş açı ile çekim modu, paylaşım kolaylığı ve videoları düzenlemek için yenilikçi yöntemler sunan Sony Action Cam HDR-AS30V ile maceralarınızı kaydederken yaratıcılıkta engel tanımayacaksınız.


Philips TV, 2013 yılını en zengin içeriğe sahip Smart TV markası olarak kapatıyor


Philips Ambilight televizyon alanlar Maldivler tatili, iPad mini ve 5 yıla uzatılmış garanti kazanma fırsatını yakalayacak.


eni, 23 inçlik 10 nokta kapasiteli dokunmatik Philips ekran, webcam’i, hoparlörleri ve mikrofonu ile insanlar arasındaki etkileşimi tam kalbinden vuruyor


    Toplam 493 Sonuçtan 48 - 64 arası gösteriliyor.