Yepyeni ColorPRO markalı kağıtlar HP mürekkep püskürtmeli web baskı makinelerinde kullanılmak üzere optimize edilmesinin yanı sıra yapıştırıcı madde kullanımını da ortadan kaldırıyor.HP, Hunkeler Inovationdays’de HP Mürekkep Püskürtmeli Web Baskı Makineleri için Ortam Seçeneklerini Genişletiyor

HP ColorPRO Teknoloji 'si kullanılarak üretilen kaplamalı ve kaplamalı olmayan kağıtlardan oluşan genişlemiş yeni ürün gamını Hunkeler Inovationdays’de tanıttı.

Yepyeni ColorPRO markalı kağıtlar HP mürekkep püskürtmeli web baskı makinelerinde kullanılmak üzere optimize edilmesinin yanı sıra yapıştırıcı madde kullanımını da ortadan kaldırıyor.  Yeni seçenekler arasında SAPPI Jaz Book kağıtları ve Crown Van Gelder (CVG) ile yeni bir işbirliği yapıldığı da göze çarpıyor.

HP Mürekkep Püskürtmeli - Yüksek hızlı Ürün Çözümleri Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü, Aurelio Maruggi, “Sunduğumuz yeni seçenekler, son kullanıcı taleplerini karşılayan eşsiz ürünler ortaya koyarken tüketicilerin çok çeşitli ortamlardaki baskı ihtiyaçlarını hedef alıyor.” dedi ve konuşmasına şöyle devam etti: “Lider şirketler ile çalışarak mürekkep püskürtmeli baskı makieneleri için optimize edilen kaplamasız ve kaplamalı kağıtları Color PRO teknolojisiyle birlikte sunuyoruz ve müşterilerimize farklı ortamlarda baskı alma esnekliği sağlıyoruz.”

Yeni ortam seçenekleri farklılık katıyor
HP Inkjet Web baskı makineleri için optimize edilen kaplanmış ve kaplanmamış kağıtlar serisini genişletmek amacıyla lider sağlayıcılarla çalışıyor.

Yayıncılık uygulamaları için özel olarak tasarlanan Jaz Book eğitim sektörü için ideal bir çözüm. Mürekkep püskürtmeli baskı makinelerine uygun, hafif ve mat boyalı bir kağıt olan Jaz Book yüksek oranda opaklık, keskin metinler ve yumuşak renkler sergiliyor.

ColorPRO teknolojisiyle birlikte gelen yepyeni SAPPI Jaz Book kağıt, yüksek hızlı mürekkep püskürtmeli baskılara yönelik kaplanmış kağıt geliştirmek için SAPPI’nin HP ile gerçekleştirdiği özel anlaşmanın bir sonucudur.

67 GSM (metre kare başına düşen gram birimi) SAPPI Jaz Book kağıt Avrupa ve Asya’daki HP mürekkep püskürtmeli web baskı makineleri müşterileri için hizmete sunuldu.

HP ayrıca kaplanmamış kağıtlar alanına yönelik  ColorPRO programında CVG’yi Avrupa’daki  yeni ortağı olarak belirlediğini duyurdu. Hunkeler Innovationdays katılımcıları SAPPI ve CVG kağıtlarını HP standında görebilecekler.

Dijital baskıdaki renk mükemmelliğinde bir kalite standardını temsil eden ColorPRO markası, çok sıkı düzeydeki performans kriterlerini karşılar.

ColorPRO teknoloji si üçüncü parti lisansına sahip olan iş ortaklarının ürünlerinde yer alacaktır. ColorPRO teknolojisinin logosunu taşıyan bütün ürünler fark edilir biçimde artan bir baskı kalitesini ortaya koyar. Bu ürünler HP web baskı makineleri için optimize edilmiştir.

HP Innovationdays’de!
Hunkeler Innovationdays’in 10. yılında HP, kişiselleştirilmiş doğrudan posta ve reklam faaliyetlerinden kitap ve gazete üretimine uzanan uygulamalar için uçtan uca baskı çözümleri sunuyor. Hunkeler POPP6 kesme ve istifleme makinesi ile aynı hat üzerinde çalışan HP Indigo W7250 Dijital Baskı Makinesi, HP T-serisi Renkli Mürekkep Püskürtmeli Web Baskı Makinesi ve HP Baskı Modülü Çözümleri ön plana çıkıyor. Dijital baskı yapan yayınların hızlı ve etkili rötuş ile harmanlanması yayıncılara pazar taleplerine göre hareket etme fırsatı tanıyor.

Hunkeler Innovationdays 11-15 Şubat tarihleri arasında İsviçre’nin Luzern şehrinde gerçekleşiyor.

HP Indigo dijital baskı çözümleri hakkında detaylı bilgiye hp.com/go/gsb web sitesi adresinden, HP Grafik Sanatları Youtube kanalından youtube.com/hpgraphicarts web sitesi veya HP Grafik Sanatları Twitter hesabından twitter.com/hpgraphicarts web sitesi adresinden ulaşabilirsiniz.
Bu Habere Yorum Yap