Apple arkadaşına gönder Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş

iPad2` nin Türkiye`de satışı 29 Nisan’da başlıyor!


iPad 2`ler siyah ve beyaz renk seçeneği, tüm modelleri ile 1080 TL’den başlayan fiyatlarla…

Avrupa`da satışına 27 Mart tarihinde başlanan iPad2, Türkiye’nin tek yetkili Apple distribütörü Bilkom güvencesi ile 29 Nisan Cuma günü resmi olarak Türkiye`de satışa sunulacak.

Tamamen yenilenen iPad 2’nin tüm modelleri; Bilkom tarafından sağlanan satış sonrası destek, servis ve 2 yıl garanti avantajıyla 1080 TL (KDV dahil)’den başlayan fiyatlarla, 29 Nisan Cuma günü saat 10:00 itibari ile satışta.

iPad2`ler 20`den fazla il ve 100`den fazla yetkili satış noktasında!

1. Nesil iPad`ler  5 ilde 51 noktada satışa sunulurken, iPad2 çok daha fazla Satış noktasında tüketicilere ulaşacak.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep ve Adana illerindeki Apple Premium Reseller Mağazaları ve Bimeks, Darty, Electroworld, Mediamarkt, Teknosa, Media-Saturn ve Vatan mağazaları ile 100’den fazla yetkili Apple satış noktasında iPad2’lerin tüm modellerini uygun ödeme seçenekleri ile bulabilmek mümkün.

Tüketicilerin iPad2 deneyimini tam anlamıyla yaşayabilmeleri için, tüm yetkili satış noktaları iPad2 özel teşhir alanları ve eğitimli personelleri ile hizmet verecek. Yetkili Apple Satış noktalarından satın alınacak her iPad’le tüketiciler Bilkom tarafından sağlanan satış sonrası destek ve 2 yıl garanti ayrıcalıklarına da sahip olacak.

Teknoloji dünyasından tam not alan Wi-Fi + 3g alternatifleri, tüm modelleri  ve dokuz ayrı renkteki smart cover seçeneği ile iPad 2`yi resmi olarak satışa sunan Bilkom, uygun ödeme koşulları ile de tüketicinin yüzünü bir kez daha güldürecek.

Model ve Fiyatları

Wi-Fi..............16GB..............1080 TL
Wi-Fi
..............32GB..............1332 TL
Wi-Fi..............64GB..............1549 TL

Wi-Fi+3G..............16GB..............1367 TL
Wi-Fi+3G
..............32GB..............1619 TL
Wi-Fi+3G
..............64GB..............1835 TL

iPad 2 Özellikleri

* Yüzde 33 daha ince.

* Yüzde 15 daha hafif.

* Yeni çift çekirdekli A5 işlemcisi ile çok daha hızlı.

* 10 Saat pil ömrü.

* iPad 2 ile benzersiz bir deneyime hazır olun…

* iPad 2′nin dizaynı bir önceki versiyona göre yüzde 33 daha inceldi. 8,8 mm’lik ölçüsüyle iPhone 4′ten bile daha ince.

* İlk versiyon 680 gramdı, yeni modelde ağırlık 600 grama indi.

* Çift çekirdekli 1GHZ Apple A5 işlemci ile iPad 2 iki kat daha hızlı.

* iPad 2, ön yüzü beyaz ve siyah olmak üzere iki ayrı renk seçeneğiyle geliyor. Arka kısım, bir önceki gibi gri renkte alüminyum.

* Daha hızlı işlemci ve daha ince tasarımına rağmen iPad 2′nin pil ömrü ilk versiyonu gibi uzun. 10 saatlik pil ömrü, diğer rakip ürünlerin çok üzerinde.

* iPad 2, ön ve arka yüzeyde iki kamera ile geliyor. Ön yüzdeki kamera VGA kalitesinde video kayıt yaparken, arka yüzeyindeki kamera 720p HD video kayıt özelliğine sahip.

* Face Time programı ile iPhone, iPad, iPod Touch ve Mac kullanıcıları arasında görüntülü konuşma özelliği ve Photo Booth ile farklı efektler kullanarak video kaydetme özelliği de yenilikler arasında.

* Oyunlarda 360 Derece Hissi; Yön ölçümü ve açısal dengenin korunmasına yardımcı olan GYROSCOPE VE ACCELEROMETER özellikleri sayesinde uygulamalar iPad’in hangi yöne doğru çevrildiğini daha kolay gösterecek. Bu özellik ile oyunlarda 360 derece hissi uyandırmak mümkün olacak.

Rengarenk Smart Cover`lar: iPad 2 için özel olarak tasarlanmış yenilikçi Smart Cover, ince ve hafif profilini korurken iPad ekranı için de koruma sağlıyor. Takmayı ve çıkartmayı kolaylaştıran, kendi kendini hizalayan eşsiz bir manyetik menteşe ile tasarlanan iPad 2 Smart Cover, açıldığında otomatik olarak iPad 2’yi uyandırıyor ve kapandığında otomatik olarak uyutuyor. 9 farklı renk seçeneği ile ekranı temiz tutmaya yardımcı olmak için yumuşak bir mikro fiber astara sahip olan Smart Cover, aynı zamanda yazı yazmak veya video görüntülemek için stand şeklini de alıyor.

kaynak: bilgisayar-destek.comEtiketler : iPad   iPad2

Bu Habere Yorum Yap

Email

Ad Soyad

Yorum
 


 
Bu Habere Yorum Ekle