Epson GP Serisi ile Nokta Vuruş Dayanıklılığı Inkjet Teknolojisi AvantajıylaNokta vuruş teknolojisine daha esnek bir alternatif sunan GP Serisi, daha geniş kağıt uyumluluğu ve daha kaliteli baskı gibi özellikleri ile nokta vuruşlu yazıcı dayanıklılığını inkjet avantajlarıyla birleştiriyor.
 
Nokta vuruşlu yazıcıların aksine, çok işlevli GP Serisi gelişmiş barkodlar, net metin ve fotoğraf baskısında kullanılabilir. Parlak kağıt ve etiketler dahil çeşitli kağıt tipleriyle kullanılabilen modelden elde edilen baskılar, Epson'un DURABrite Ultra pigmentli mürekkebi sayesinde, su dökülmesi, solma ve bulaşmaya dirençli. 
Yüksek hacimli ve performanslı baskı verecek şekilde tasarlanan GP Serisi dayanıklı bir yapıya sahip. Patentli Epson teknolojisi, baskı kafası nozüllerini tozdan koruyor ve GP Serisi’ni yoğun kullanım ortamlarına uygun hale getiriyor.
 
Kağıt sıkışmasına son
GP Serisi süper taslak modunda dakikada 19,7 sayfaya kadar baskı sağlayabiliyor ve bir hata oluştuğunda otomatik kağıt serbest bırakma özelliğiyle saniyeler içinde kağıt sıkışıklarını temizliyor.
Bu Habere Yorum Yap