Logitech konfor için tasarlanmış, fonksiyonel, estetik, Logitech Wireless Mouse M280Logitech® Wireless Mouse M280, Gelişmiş Optik İzleme özelliği, elin yapısına uygun olarak tasarlanmış asimetrik formu ve geniş kaydırma tekerleği ile kullanım kolaylığı sunuyor. Böylece ister yoğun iş temposunda isterseniz de internette gezinirken konforlu ve hızlı kullanım sağlıyor.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, M280 ile ilgili değerlendirmesinde, "Günümüzde vaktimizin büyük bölümünü bilgisayar, laptop ve tabletlerimizi kullanarak geçiriyoruz. Bu nedenle bu cihazların kullanım kolaylığı artık büyük önem taşıyor. M280 üstün özellikleri ile oldukça konforlu bir kullanım sunuyor"dedi.

Tüm işletim sistemlerine uygun olarak tasarlanan Logitech Wireless Mouse M280, dahili sensörü ile hassas kaydırma ve imleç kontrolü yapıyor. Kullanmadığınız zaman otomatik olarak uyku moduna geçen mouse, böylece pilden tasarruf sağlıyor. Modern tasarımı ve renk seçenekleri ile dikkat çeken M280, ayrıca wireless nano alıcısı sayesinde kablosuz kullanım özgürlüğü de sunuyor.

· Logitech Wireless Mouse M280, Eylül ayı itibareyle Türkiye’de 20$+KDV tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla satışa sunulacak.
Bu Habere Yorum Yap