Doğan Yayın Holding bünyesindeki online reklam pazarlama şirketi MedyaNet web sitesi yenilendi.“Türkiye’nin Djital Merkezi” sloganı ile yoluna devam eden Doğan Yayın Holding bünyesindeki online reklam pazarlama şirketi MedyaNet, kullanıcı davranışlarını ve güncel trendleri göz önünde bulundurarak medyanet sitesini yeniledi. “Happy Digital” tarafından geliştirilen web sitesi, MedyaNet’in premium network’ünü tanımak ve ürünleri hakkında bilgi edinmek isteyenler için geniş bir yelpaze sunuyor.

12 senedir markaların tüm dijital pazarlama süreçlerini destekleyen MedyaNet, 2015 yılına yepyeni bir yüzle girerken, web sitesi tasarımının her sayfası farklı tasarımlardan oluşturdu. tasarım dili olarak ise, son trend Flat Design kullanıldı. Tüm mobil cihazlara uygun responsive olarak hazırlanan websitesi, kullanıcıyı bilgisayar dışındaki cihazlardan gerçekleştirilen görüntülemelerde yaşanan sorunlardan kurtarıyor.

6 dijital alanda 84 yayıncıya hizmet veren MedyaNet, yeni sitesinde sade arayüzü ve dinamik iletişim yapısını tasarıma da yansıtmış bulunuyor. Site, HTML5 teknolojisini kullanarak CSS3 animasyonlar ve reklam modelleri için önizleme imkanı sağlıyor.
Bu Habere Yorum Yap