Donanım Haberleri arkadaşına gönder Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş

Medyasoft, yeni atamalarıyla stratejik hedeflerine ulaşacak


Medyasoft, yönetim kadrosunda gerçekleştirdiği yeni atamalarla stratejik hedeflerine ulaşmak için önemli bir adım daha attı.

 

Bilişim pazarındaki dünya devlerinin yazılım ve donanım çözümlerini kişi ve kurumların hizmetine sunan Medyasoft, yönetim kadrosunda gerçekleştirdiği yeni atamalarla stratejik hedeflerine ulaşmak için önemli bir adım daha attı. Çevik, girişimci ve müşteri odaklı yaklaşımı ile 2012’ye hızlı bir başlangıç yapan Medyasoft’un Kanal Satış Müdürlüğü’ne Turgut Erkaynak, TIME Proje Departman Müdürlüğü’ne ise Tevfik Fikret Bakan atandı 
 
Türkiye bilişim pazarında hayata geçirdiği projelerle birçok ilke imza atan Medyasoft, yönetim kadrosunda gerçekleştirdiği yeni atamalarla stratejik hedefleri doğrultusunda ilerlemeyi sürdürüyor. İş teknolojileri konusunda küçük ölçekli şirketlerden büyük organizasyonlara kadar birçok kurumun çözüm ortağı olan Medyasoft’un Kanal Satış Müdürlüğü’nü Turgut Erkaynak, TIME Proje Departman Müdürlüğü’nü ise Tevfik Fikret Bakan yürütecek.
 
Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Turgut Erkaynak, profesyonel iş hayatına 2001 yılında AVEA İletişim Hizmetleri’nde başladı. Marmara Üniversitesi Uluslararası Kalite Yönetimi alanında yüksek lisans yapan Erkaynak, satış kanalları yönetimi, bayi ağı kurulması, satış ekipleri oluşturma ve kanal geliştirme konularında uzmanlaşarak önemli çalışmalar yaptı. Medyasoft’ta Kanal Satış Müdürü olarak görev yapacak olan Turgut Erkaynak, IBM, Microsoft, Adobe, Autodesk, Wacom, Kaspersky ürünlerinin iş ortakları aracılığı ile Türkiye’deki satışından sorumlu olacak. Lisanslı satranç sporcusu olan Erkaynak, evli ve bir çocuk babası.
 
Kamu kurumu ve şirketler için hayata geçirdiği birçok web projesi ile Türkiye’de ve yurtdışında önemli ödüller kazanan Medyasoft’un TIME Proje Departman Müdürlüğü’nü ise Tevfik Fikret Bakan yürütecek. İstanbul Üniversitesi Haberleşme Bölümü mezunu olan Bakan, profesyonel iş hayatına 1996 yılında İhlas Net’te sistem ve Network departmanında başladı. Kariyerine internet, grafik ve tasarım alanında devam eden Tevfik Fikret Bakan, 2003 yılında Medyasoft’a katıldı. Türk Hava Yolları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi gibi lokomotif projelerin yönetiminde görev alan Bakan, fotoğraf, sinema ve siyasi tarihle ilgilenmekte. 
 
 
 


Etiketler : Medyasoft

Bu Habere Yorum Yap

Email

Ad Soyad

Yorum
 


 
Bu Habere Yorum Ekle