41 MP kamerası ve üstün görüntüleme teknolojisiyle fark yaratan Nokia Lumia 1020 şimdi çok eğlenceli bir Facebook uygulamasıyla fotoğraf severleri yarıştırıyor!Bilgisayarının başından kalkmadan Nokia Lumia 1020 ile fotoğraf çekme deneyimi yaşamak isteyenler, 2 Aralık’tan itibaren Nokia Türkiye Facebook sayfasında buluşuyor! Ayrıca en iyi fotoğrafın  sahibi Nokia Lumia 1020’ye sahip olacak! 

Nokia Türkiye Facebook sayfasında 2 Aralık’ta, bilgisayarınızın başından kalkmadan Nokia Lumia 1020 ile fotoğraf çekmenizi sağlayan çok eğlenceli bir yarışma başlıyor! Kullanıcılar, Facebook’taki Nokia Türkiye sayfasından girecekleri bir uygulamayla İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Süzer Plaza’da, Anadolu Yakası’nda ise Anadolu Hisarı’nda bulunan birer Nokia Lumia 1020’yi bilgisayarlarından yöneterek, istedikleri kareyi yakaladıklarında muhteşem fotoğrafları çekebiliyor. Jürinin seçtiği fotoğraf Nokia Lumia 1020 ile ödüllendirilirken, fotoğrafları için 100 puan toplayan herkes fotoğrafının elektronik kartpostalına sahip oluyor!

Bu muhteşem uygulamada kullanıcılara her gün 3 fotoğraf çekme hakkı ve bunların her biri için 30 saniye çekme süresi veriliyor. bilgisayar klavyesinin sağ ve sol yön tuşlarıyla kamerayı 180 derece döndürmek mümkün ve ekranda bayrak işareti belirdiği anda fotoğraf çekilebiliyor. 

Kullanıcılar, çektikleri fotoğrafta Nokia ProCam özelliğinin getirdiği en iyi sonuç için otomatik ayarlama avantajından da faydalanabiliyor. Bu arayüz sayesinde, otomatik ayarların etkilerini fotoğrafı çekmeden ekranda görebiliyor ve fotoğraflarını öyle çekebiliyorlar. 

Nokia Lumia 1020 ile çektikleri fotoğraflar arasından en beğendiğini jüriye gönderen kullanıcılara sadece telefon kazanma şanslarını artırmak için ertesi gün yarışmaya tekrar katılmak kalıyor!

Siz de hemen Facebook’ta Nokia Türkiye sayfasını beğenin, yarışmaya katılın, Nokia Lumia 1020 ile yaratıcılığınızı konuşturup akıllı telefon fotoğrafçılığında çığır açın!
Bu Habere Yorum Yap