Donanım Haberleri arkadaşına gönder Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş

Philips HMP5000 12


Phılıps Hmp5000/12 İle Sınırsız Multimedya Keyfine Hazır Olun

İnternetin sunduğu imkanlar artık evdeki tüm cihazlarımızı kapsar hale geldi. Uçsuz bucaksız multimedya içeriği, artık bilgisayarlarımıza sığmayacak kadar geniş ve çeşitli. HD kalitesi de bu keyfe ortak olunca, film ve müzik eğlencesinin evdeki büyük ekrana taşınması kaçınılmaz oldu.

 

Şimdi söz Philips’in yeni HD medya oynatıcısı HMP5000/12 modelinin...

Video, müzik ve fotoğraf içeriğini bilgisayarımızdan izlediğimiz günler oldukça uzakta kaldı. Zaman içinde gelişen medya oynatıcılar, birçok farklı model ve özellikle karşımıza çıktı, ancak her kullanıcının farklı beklentilerine hitap etmek, pek de kolay değil. Özellikle format desteği ve gerçek HD kalitesi, yeni nesil HD TV’lerin gerçek performansını yaşamak isteyenlerin en önemli beklentisi oldu. Şimdi ise zengin bağlantı desteği, yüksek çözünürlüklü ses ve görüntü kalitesi, kablosuz internet erişimi ve daha birçok üstün özelliği Philips kalitesi ile bir arada sunan, HMP5000/12 ile tanışma zamanı. Philips’in HD ortam oynatıcısıyla zengin multimedya içeriğini zahmetsizce keşfedebileceksiniz. İnternet veya PC kitaplığınızdan yüksek kaliteli videoların, müziğin ve fotoğrafların keyfini doğrudan TV'nizde çıkarmanız mümkün. Üstelik dosya dönüştürmeye gerek kalmadan. Kablosuz internet erişimini de destekleyen HMP5000/12, ayrıca ev ağına göz atmak için DLNA özelliğine de sahip. USB port’u ve SD bellek kartı girişleri de bulunan cihaz, sabit disklere de bağlanarak buradaki içeriği oynatabiliyor. HD onaylı DivX Plus özelliği (MKV dosya ortamı içinde yüksek kaliteli AAC ses çıkı?ına sahip H.264 HD video) oynatımının yanı sıra, 1080p çözünürlüğe kadar olan önceki DivX video sürümlerini de destekliyor. Zengin format desteği ise HMP5000/12’nin bir diğer önemli özelliği. MPEG 1/2/4 (MPEG 4 Part 2), H.264, VC-1, H.263 , VP6 (640 x 480), DivX Plus HD, DivX 3/4/5/6, Xvid, RMVB 8/9/10, RM, WMV (V9), AVI, TS, M2TS, TP, TRP, ISO, VOB, DAT, MP4, MPEG, MPG, MOV (MPEG 4, H.264), ASF, FLV (640 x 480), MKV, M4V gibi yüksek çözünürlüklü formatları içeren çok geni? formattaki videoları dosya dönü?türme zahmetine katlanmanıza gerek kalmadan oynatmanın keyfini ya?ayabileceksiniz. Ayrıca FAT32, FAT gibi popüler HDD formatların çoğunu desteklediğini de ekleyelim. Dolby Digital DTS 2.0 ise mükemmel ses deneyimi için biçilmiş kaftan. Philips ortam oynatıcınızı ev ağınıza bağlayın ve istediğiniz zaman mükemmel çevrimiçi servislerden yararlanabilirsiniz. Ev ağınızdan aktarılan herhangi bir içeriğe erişebilir ya da Facebook, Youtube, Picasa ve Acuweathers gibi web sitelerinden olu?an içeriğe göz atabilirsiniz.

Philips HMP5000/12, 229,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

ÖZELLİKLER

· 720p, 1080i, 1080p video geliştirme
· Dolby Dijital, DTS 2.0 + Dijital ses çıkışı
· Video sıkıştırma formatları: MPEG1, MPEG2, DivX 3.11, DivX 4.x, DivX 5.x, DivX 6.0, DivX Plus HD, H.264, MKV, VC-1, WMV, XviD
· Müzik sıkıştırma formatı: PCM, MP3, Dolby Dijital, DTS, WMA · SD kartı, USB flash sürücü
· Resim sıkıştırma formatı: JPEG, BMP, GIF, PNG, TIFF · USB, SD/SDHC Kartı, CVBS ve Sol/Sağ analog ses çıkışı
· HDMI çıkışı , eSATA · 802.11 b/g/n, RJ45
· EasyLink: Tek dokunuşla oynatma, tek dokunuşla bekleme

Bu Habere Yorum Yap

Email

Ad Soyad

Yorum
 


 
Bu Habere Yorum Ekle