Donanım Haberleri arkadaşına gönder Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş

Radio adidas Originals


iPhone ve iPad uygulamaları çıktı

 

6 Mayıs 2011’de yayın hayatına başlayan ve birinci yaşını kutlamaya hazırlanan Radio adidas Originals, şimdi de ücretsiz iPhone ve  iPad uygulamaları ile dinleyicileriyle buluşuyor. Dinleyiciler Radio adidas Originals’ta, yeni nesil elektronik müzik, house, disco, electro-pop, indie-rock, downtempo ve lounge Müzik türlerinde Radio adidas Originals’a özel setleri ve Club Bangkok, Fakepakt gibi DJ’leri dinleme fırsatı bulabiliyor. 7/24 yayın yapan radyo, günün her saati için ayrı programlara ve birçok yerli ve yabancı isme ev sahipliği yapıyor. internet üzerinden keyifle takip edilen Radio adidas Originals, iPhone ve iPad uygulamaları sayesinde artık sevenlerine yolda, sokakta, arabada, özetle her yerde eşsiz müzik deneyimi yaşatıyor.
 
Radio adidas Originals iPhone uygulamasını yüklemek için:
 
http://itunes.apple.com/us/app/radio-adidas/id493989801?mt=8
 
Müziğe dair her şey burada: all music 
 
Müzik dünyasından son haberler, yeni parçalar ve albümler hakkında kritikler ve bilgiler bu bölümde yer alıyor. Ayrıca her hafta This Week’s Original başlığıyla ünlü veya yükselmekte olan sanatçılarla röportajlara yer verilirken, takipçilere siteye özel setleri ücretsiz indirme hakkı sunuluyor. 
 
Etkinliklere dair her şey all events’te  
 
all events  bölümünde ise müzik, sanat ve diğer kültürel etkinlikler hakkında haberlere yer verilirken, bu etkinlikler için özel davetiyeler ve hatta sanatçılarla tanışma fırsatı sunuluyor.
 
Ürünler, haberler, mağazalar, hediyeler... Hepsi, all Originals...
 
adidas Originals ürünlerini, markaya dair yeni haberleri ve mağazalar hakkında verilecek bilgileri içeren all Originals bölümünün sürprizi ise her ay seçkin adidas Originals ürünlerinden takipçilere hediyeler verilmesi. 
 
Türkiye çapındaki tüm mağazalar, Stores ile ekranınızda!
 
Bu bölümde, dinleyicilerin, Türkiye’deki tüm adidas ve adidas Originals mağazalarına rahatlıkla ulaşabilmesi sağlanıyor. Kullanıcı, istediği şehri seçerek, harita üzerinde tüm mağazaların yerini bulabiliyor, ulaşmak istediği mağaza ikonunun üzerine tıklayarak ilgili mağazanın iletişim bilgilerini ekranında görüntüleyebiliyor.
 
all Puzzle ile kazanmak çok keyifli
 
Uygulamanın en eğlenceli bölümü ise all Puzzle adı verilen oyun bölümü. Bu bölümde kullanıcı, karşısına çıkan eş bulma oyununu oynayarak, hem eğleniyor hem de adidas Originals’ın en son koleksiyonlarını yakından tanıyabiliyor.
 


Etiketler : Radio   Radio Adidas   Radio iphone ipad

Bu Habere Yorum Yap

Email

Ad Soyad

Yorum
 


 
Bu Habere Yorum Ekle