Bilim ve Teknoloji arkadaşına gönder Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş

Seks robotları geliyor


Hollywood haklı. Robotlar dünyayı teslim alacak. Piyasaya çıkan son ürün seks robotları bu gerçeği bir kez daha kanıtlar nitelikte.

Hollywood filmleri 1950'li yıllardan beri bu konu üzerine oldukça fazla değiniyor. Hatta Bruce Willis'in son filmi 'Suretler' (Surrogates) filminde karakterler evlerinin güvenli ortamlarındayken, kendilerinin seksi, fiziksel açıdan mükemmel mekanik kopyaları olan robot suretler kullanarak hayatlarını sürdürüyor. Yaratılan bu mekanik mükemmel dünya sayesinde de suçun, acının ve korkunun olmadığı mükemmel bir dünyada yaşıyorlar.

Avustralya'daki Massachusetts Enstitüsü profesörü Brooks, robot teknolojisinin eninde sonunda cinsel amaçlar için de kullanılacağını söylemişti.

BU durum artık gerçek oldu. İnsan hislerinin teknolojiye uyarlanmış şekli olan bu yeni insan formlu objeler, gerçek bir insanın hislerini taşıyor.

Öyle görünüyor ki, insanlar artık bir robotla seks yapmanın da mutluluğunu yaşayacak.'Seksbot' olarak adlandırılan bu teknolojik yapılar insan doğasına nasıl karşı konulduğunu bir kez daha
gözler önüne seriyor...

Seks robotları geliyorEtiketler : Robot   Robotlar   Robot teknolojisi

Bu Habere Yorum Yap

Email

Ad Soyad

Yorum
 


 
Bu Habere Yorum Ekle

Yorumlar
sena demir
Yorum : çok mükemmel eğer öle bişi çıkarsa hemen alırım