Donanım Haberleri arkadaşına gönder Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş

Şıklık, Konfor Ve Güçlü Ses Evinizde


ŞIKLIK, KONFOR VE GÜÇLÜ SES EVİNİZDE. PHILIPS CD2851W/TR

 

Ev telefonunun rahatlığı, sağlıklı kullanımı ve konforu herkesçe malum. Philips 2000 serisinin göz alıcı üyesi CD2851W/TR ise şıklığıyla tüm bu avantajların ötesinde gerçek bir yaşam aksesuarı olarak konumlanıyor...
 
Kablosuz ev telefonu, herkes için kullanışlı ve kolay bir iletişim aracı olmayı sürdürüyor. Evdeki kablosuz özgürlüğü estetik görünümüyle birleştiren Philips 2000 serisi BeNear CD2851W/TR, üstün teknik özellikleri ve kalitesiyle de ilgi çekici.
 
Philips’in parlak beyaz kablosuz telefonu, üstün ses kalitesiyle beklentileri fazlasıyla karşılıyor. MySound kişisel ses profilleri, eller serbest kullanım, 1,8 inç’lik sarı aydınlatmalı ekran ve arayan kimliğini gösterme, cihazın genel özellikleri arasında.
 
Son derece kolay kurulan Philips’in kablosuz ve şık telefonu, 100 kişilik isim hafızasına sahip ve 15 saatlik konuşma süresiyle uzun sohbetler için ideal. Baz ünitesi ve ahize üzerinden telesekretere direkt erişim sağlayan cihaz, 30 saate kadar kayıt süresine de imkan tanıyor. 
 
Philips BeNear CD2851W/TR, tüm bu özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda çevre dostu bir ürün olma özelliği de taşıyor. Bekleme modunda ahize ile baz ünitesi arasında daha az güç tüketimi sağlayan cihaz, 0,65 W’tan daha az güç tüketimiyle de doğa dostu.
 
Philips BeNear CD2851W/TR, 104,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.


Etiketler : Philips   Philips Ev Sistemi

Bu Habere Yorum Yap

Email

Ad Soyad

Yorum
 


 
Bu Habere Yorum Ekle