İnternet Teknolojisi arkadaşına gönder Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş

Superonline internet tarifeleri


Superonline, fiber internette başlangıç hızını 10 Mbps’e çıkartarak, 29 TL’den başlayan fiyatlarla sunmaya başladı.

Kampanya kapsamında aboneler, Superonline’ın katma değerli servisleri ile ses hizmetlerinden de avantajlı olarak yararlanabilecek.

Superonline Fiber İnternet Quiknet aboneleri, ses hizmetleriyle katma değerli servislerden de avantajlı seçeneklerle yararlanılabiliyor. Buna göre aboneler, kullanımları süresince ses destekli kablosuz modem ve kurulum için herhangi bir ücret ödemezken, Superonline’ın yeni eğitim destek paketi Süper Sınıf’tan da faydalanabiliyor.

Şehiriçi, şehirlerarası, uluslar arası ve GSM görüşmelerini %40’a varan indirimlerle gerçekleştiren aboneler ayrıca ilk 3 ay boyunca her ay 90 dakika GSM hariç her yöne ücretsiz konuşuyor. Superonline, güvenlik paketini de abonelerine hediye ediyor.

Superonline’ın kampanyasındaki yeni fiyat tarifesi şöyle

superonline fiyatlarıEtiketler : Superonline   ADSL   Superonline Fiyatları   

Bu Habere Yorum Yap

Email

Ad Soyad

Yorum
 


 
Bu Habere Yorum Ekle

Yorumlar
ensar temel
Yorum : sınırsız 39 tl olsa bundan daha cok insan yararlanır.tesekkurler
Hasan Çelikçapa
Yorum : Sayın Yetkili, 51546262 nolu süperonline abonesiyim.İnternetim limitli bunu limitsize çevirmek istiyorum.Benim ile temas kurmanızı rica ederim. Saygılarımla 05422117266
feridun şart
Yorum : 10 mbps sınırsız internetim var şimdi sadece ayda 25 gb kullanımınız var deniliyor ben sınırsız anlaştım bu nedemek oluyor ben zaten günde yiyorum 25 gb yi ben böyle anlaşmadım illa fesmi edelim
Fatma Kuzu
Yorum : T T NETTEN SÜPER ONLİNE A GEÇMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.