Teknoloji Tasarım arkadaşına gönder Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş

Tasarım dünyasındaki dengeler değişiyor


Artık tasarımın DNA’sı değişti.. Bütçeyi ve istediklerinizi siz belirleyin, tasarımınızı seçin !

Artık tasarımın DNA’sı değişti.. Bütçeyi ve istediklerinizi siz belirleyin, tasarımınızı seçin !

Tasarım yaptırmak isteyen şahıslardan firma sahiplerine kadar geniş bir yelpazedeki müşteri grubu, gelişen teknolojinin yeni iş adamları olarak dikkat çeken tasarımcılara tek noktadan ulaşabilecek.

Bu amaçla kurulan Tasarimsal.com internet sitesi Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek, tüm dünyadaki tasarımcıları ortak bir platformda buluşturuyor.

Tasarimsal.com’da firma sahiplerinin belirleyeceği “büyük ödülü” kazanmak için tüm hünerlerini sergileyecek tasarımcılar, hem yarışacak hem de “home office” yaşam tarzının rahatlığıyla özgürce çalışabilecek.

Müşteriler ise açtıkları yarışmalarla, isteklerini karşılarken diğer taraftan da beğendiği tasarımı seçerek yarışmaya heyecan katacak.

Tasarimsal.com’da kurumsal kimlik, web sitesi, logo hatta basit bir tişört tasarımı için bile talepte bulunmak mümkün.

Tasarimsal.com sayesinde firma sahipleri binlerce alternatif ürünü görüp, seçme şansına sahip olurken tasarımcılar da keyifle ürettikleri tasarımlarından para kazanabilecek.

Bu proje özellikle işsizlik oranının yükseldiği bu dönemde yeteneklerini rafa kaldıran birçok tasarımcı için büyük bir fırsat niteliğinde.

Pastelboya firmasının katkılarıyla geliştirilen proje, tasarımcılara para kazanmanın yanında farklı fikirlerle çalışarak kendini geliştirme şansı veriyor.

Tasarimsal.com projesine hayat veren proje yöneticileri ise “Tüm tasarımcıları iş sahibi yaparken firmaları da birçok tasarımcı ile buluşturuyoruz.” diyerek iddialarını dile getiriyor.Etiketler : Tasarım   Teknoloji

Bu Habere Yorum Yap

Email

Ad Soyad

Yorum
 


 
Bu Habere Yorum Ekle