Lenovo’nun yeni ürün mühendisi ve dünyaca ünlü aktör Ashton Kutcher, sevgilinizin kalbine giden yol için 18 saat pil ömrü olan Yoga Tablet’i öneriyor.


Sevgililer günü için hediye alternatifi arayanlara GoldMaster, bluetooth, çift kamera ve 3G usb modem desteği fonksiyonlarıyla ön plana çıkan yeni nesil TAB-924 HD tableti öneriyor


Okullarda sömestre tatilinin başlamasıyla birlikte, çocuklarını teknolojik cihazlarla sevindirmek isteyen veliler doğru teknolojileri aramaya başladı


Dünyanın ilk üçü bir arada bilgisayarı ASUS Transformer Book Trio “Donanım ve Bileşenler” kategorisinde 2014 CES En İyi İnovasyon Ödülü’ne layık görüldü.


Exper EasyPad T8Q Aradığın İncelik Avucunda


Samsung’un CES 2014 için dünya devleriyle kurduğu ortaklıklar, interaktif mobil teknolojilerde yepyeni bir dönemin sinyallerini veriyor.


Giyilebilir teknolojik ürünler, sadece iş ve eğlence yaşamımızı renklendirmekle kalmıyor, sağlıklı ve formda kalmamıza da yardımcı oluyor.


Ultra HD 4K Çözünürlüklü Ekrana Sahip Yeni Tecra W50 ve Satellite P50t Modelleri Notebook’lardaki Görüntüyü Yepyeni Bir Boyuta Taşıyor


ASUS’un 4 inç ile 6 inç arasında değişen ekran boyutlarına sahip olan yeni ZenFone serisi benzersiz teknolojilere ve özel olarak geliştirilen ZenUI arabirimine sahip.


Sony, CES 2014 Fuarı’nda tanıttığı yeni tüketici elektroniği ürünleri, içerik ve hizmetleriyle hem evde hem de yollardayken bambaşka bir eğlence deneyimi sunuyor.


LG’nin CES Fuarı 2014’te tanıtacağı yeni Pocket Photo ile her an her yerde fotoğrafların çıkışını alıp sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz


Modası Geçmiş Eski Nesil Tabletlerden Uzak Durun


Dosyalarınızı Direkt Olarak Telefon veya Tabletinizin Mikro USB Girişinden Aktarmanızı Sağlayan Sony’nin “2’si 1 Arada USB Belleği” USM-SA1 İle Dosya Paylaşmak Çok Kolay!


Lenovo'nun muhteşem tablet kampanyası ile yeni yılda hayata sevdiklerinizle birlikte dokunun


Yeni yıl için sevdiklerinize alacağınız hediye konusunda karar veremiyorsanız, bir de tabletlere göz gezdirin.


Yenilikçi beyaz eşya alanında bir dünya lideri olan Samsung Electronics’in geliştirdiği Space Max ve Twin Cooling Plus teknolojileri sayesinde Samsung buzdolapları daha geniş hacim ve uzun süre tazelik garantisi sunuyor.


    Toplam 569 Sonuçtan 80 - 96 arası gösteriliyor.