Samsung’un CES 2014 için dünya devleriyle kurduğu ortaklıklar, interaktif mobil teknolojilerde yepyeni bir dönemin sinyallerini veriyor.


Giyilebilir teknolojik ürünler, sadece iş ve eğlence yaşamımızı renklendirmekle kalmıyor, sağlıklı ve formda kalmamıza da yardımcı oluyor.


Ultra HD 4K Çözünürlüklü Ekrana Sahip Yeni Tecra W50 ve Satellite P50t Modelleri Notebook’lardaki Görüntüyü Yepyeni Bir Boyuta Taşıyor


ASUS’un 4 inç ile 6 inç arasında değişen ekran boyutlarına sahip olan yeni ZenFone serisi benzersiz teknolojilere ve özel olarak geliştirilen ZenUI arabirimine sahip.


Sony, CES 2014 Fuarı’nda tanıttığı yeni tüketici elektroniği ürünleri, içerik ve hizmetleriyle hem evde hem de yollardayken bambaşka bir eğlence deneyimi sunuyor.


LG’nin CES Fuarı 2014’te tanıtacağı yeni Pocket Photo ile her an her yerde fotoğrafların çıkışını alıp sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz


Modası Geçmiş Eski Nesil Tabletlerden Uzak Durun


Dosyalarınızı Direkt Olarak Telefon veya Tabletinizin Mikro USB Girişinden Aktarmanızı Sağlayan Sony’nin “2’si 1 Arada USB Belleği” USM-SA1 İle Dosya Paylaşmak Çok Kolay!


Lenovo'nun muhteşem tablet kampanyası ile yeni yılda hayata sevdiklerinizle birlikte dokunun


Yeni yıl için sevdiklerinize alacağınız hediye konusunda karar veremiyorsanız, bir de tabletlere göz gezdirin.


Yenilikçi beyaz eşya alanında bir dünya lideri olan Samsung Electronics’in geliştirdiği Space Max ve Twin Cooling Plus teknolojileri sayesinde Samsung buzdolapları daha geniş hacim ve uzun süre tazelik garantisi sunuyor.


LG’nin akıllı ev ürünleri sayesinde tüketiciler ev aletlerini tek tuşla rahat şekilde kullanabiliyor.


Yüksek veri transfer hızı ve şık görünümü bir araya getiren Kingston’ın yeni USB belleği DataTraveler Mini 3.0, USB bellek arayanlar için ideal bir seçenek haline geliyor.


Yılbaşında sevdiklerinizin hayatını Acer’ın tasarım ve performansı bir araya getiren son teknoloji ürünleriyle değiştirin!


Yeni Acer C720P , Chrome ara yüzünden faydalanmak için, cihazın 11.6 inç HD LED arkadan aydınlatmalı ekranında dokunmatik teknolojinin birçok avantajını sunuyor.


Windows 8.1 için için tasarlana, hem iş hem de eğlence amaçlı dahili özellikler ve uygulamalar içeren yeni Toshiba Encore tablet, tek elle rahat kullanım için tasarlanan 8” çoklu dokunmatik ekrana sahip.


    Toplam 564 Sonuçtan 80 - 96 arası gösteriliyor.