EaseUS Data Recovery Wizard programı ile harici hard diskinizde silinen fotoğraf, video, şarkı, film, ödev gibi dosyalarınızı hızlıca geri getirebiliyorsunuz.Virüs Bulaşan Hard Diskteki Dosyalar Nasıl Kurtarılır?

Bilgisayarlarımızın ve günlük yaşamımızın veri depolama araçlarından olan hard diskler hayatımızda özellikle dijital dönüşümden sonra çok fazla yer kaplamaya başladı. Kişisel bilgisayar yani PC’ler ile hayatımıza giren hard diskler mobil çağın başlangıcından önce fiyatlarının düşmesi ve internetin bu kadar hızlı olmaması sebebiyle geniş bir kitle tarafından satın alındı. Bir dönem kullanıcılarda arşivleme hastalığı vardı. 1 TB’a kadar hard diskler alıp müzik, film, video, fotoğraf, ofis dökümanları gibi çok fazla bilgi depolanıyordu.

 

Yine internetin yaygınlaşması ve harici cihazların çeşitlenmesinden sonra USB benzeri bilgisayara takılan dosyalar virüs bulaştırmaya ve hem bilgisayarın açılmamasına hem de hard disklerdeki uzun süreler gözümüz gibi sakladığımız dosyalarımızın silinmesine kaybolmasına ve bozulmasına yol açtı. Virüs ve hacker ataklarından korunmak mümkün olmadığında ve dosyalarımız silindiğinde ise hemen moralimizi bozmuyoruz çünkü imdada EaseUS şirketinin muazzam teknoloji harikası programı koşuyor.

 

EaseUS Data Recovery Wizard programı ile harici hard diskinizde silinen fotoğraf, video, şarkı, film, ödev gibi dosyalarınızı hızlıca geri getirebiliyorsunuz. Hem de virüs bulaşsa dahi tarama sayesinde geriye döndürebileceğiniz klasörleri seçip bilgisayarınıza aktarabiliyorsunuz. Program Windows XP’den Windows 10’a kadar destekliyor aynı zamanda hard diskiniz aşağıdaki dosya türlerinde veri saklasa da hiç sorun olmuyor;

  • FAT(FAT12,FAT16,FAT32)
  • exFAT
  • NTFS
  • NTFS5
  • ext2/ext3
  • HFS+
  • ReFS

Virüsten dolayı bilgisayarınıza format atsanız dahi önerdiğimiz program sayesinde 2 GB’ta kadar ücretsiz şekilde dosya kurtarma ve geriye döndürme işlemlerini yapabiliyorsunuz.

 

Siz de aşağıdaki linkten programı ücretsiz olarak bilgisayarınıza yükleyin, kurulumu yapıp hard diskinizi taramaya başlayın. Virüslü dosyalarınızı ya da bulaşan ve silinen her formattaki klasörlerinizi yazılım sayesinde geriye döndürün. Dosyalarınız ve harici diskleriniz EaseUS sayesinde güven altında, telaş yapmadan sadece bu müthiş yazılımla dosyaları kurtarmanın keyfini çıkarın.

EaseUS Data Recovery Wizard İndir
Bu Habere Yorum Yap