Görüntü Teknolojileri arkadaşına gönder Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş

Yeni Acer K330 Projektor yüksek performans ve mobiliteyi bir araya get


Mobil kullanıcılar için mükemmel, taşıması kolay, hafif ve kompakt bir cihaz olan Acer K330

Videolar, resimler, filmler, sunumlar, oyunlar: bunları büyük ekranda izlemek muazzam bir fark yaratır. Acer’ın geniş çeşitlilikteki projektörlerinin yeni üyesi K330, birçok kullanım senaryosu için çok yönlülük ve esneklik sağlayan kompakt ve taşınabilir bir cihazdır. İster işte ister evde, bu projektör, kullanıcıların dijital içeriklerinin tadını çıkarmalarını ve paylaşabilmelerini veya harika performansı ile çarpıcı sunumlar yapmanızı sağlar.

Küçük Boyutuna Rağmen Yüksek Performans Sergiler

500 ANSI Lümen parlaklık ile bir araya getirilen 4000:1 karşıtlık oranı canlı, parlak görüntüler ve yüksek etkili bir projeksiyon performansı sunar. full hd 1920X1080 çözünürlüğe kadar destekleyen doğal 1280x800 WXGA çözünürlük, olağanüstü keskin imajlar ve harika görünümlü sunumlar sağlarken, yüksek çözünürlüklü içeriklerin görüntülenmesine izin verir. K330 aynı zamanda son derece sessizdir: Eco modunda yalnızca 29dBA.

Zengin Bağlantı Noktaları
K330 kolay taşınabilirliği dışında, çeşitli bağlantı noktalarına da sahiptir. VGA'nın yanı sıra, analog sinyaller için Composite Video, Composite Video/Audio ve bilgisayarlara, DVD'lere veya oyun konsollarına kolay bağlantı için HDMI mevcuttur. HDMI bağlantı noktası HDCP sinyallerini desteklediği için, kullanıcılar HDCP korumalı yüksek tanımlı içerikleri izleyebilirler.

K330’u Kullanmak için Bilgisayara İhtyacınız Yok
K330, USB, bir USB Mini B ve bir SD kart okuyucusuna sahiptir, ayrıca ‘Presentation to Go’ fonksiyonu sayesinde bir SD kart veya USB flash diskten doğrudan içerik yansıtabilir. Kullanıcılar bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duymadan fotoğraflar, müzikler, videolar ve PDF ve MS ofis dosyaları gibi çeşitli multimedya içeriklerini görüntüleyebilir ve paylaşabilirler.

Ek olarak, Acer SmartFormat teknolojisi çok çeşitli bilgisayar formatlarını destekler ve kullanıcıların dizüstü bilgisayarlarının çözünürlüklerini ayarlamakla uğraşmalarına gerek kalmaz. K330, tablet veya akıllı telefon gibi bilgisayar veya mobil cihazlardan projektöre bir kablosuz USB takarak kablosuz projeksiyon esnekliği ve rahatlığı sağlar.
3D Görüntüler

K330 üç boyutlu bir deneyim için Projektör DLP 3D uyumludur, böylece kullanıcılar DLP 3D gözlüklerini takarak herhangi bir 3D içeriği izleyebilirler. True 24p özelliği ile projektör bir blu-ray diskten, sinemadaki gibi aynı görkemli görüntüleri sağlayarak 1080p çözünürlük ve saniyede 24 kare görüntüleme imkanı verir.

Zamandan Tasarruf
K330 değerli zamanınızdan da tasarruf etmenize yardımcı olur. Quick Start özelliği sayesinde projektör USB kablosu Acer InstantPack ile dizüstü bilgisayara bağlandıktan sonra 5 saniye içinde çalışmaya başlar; soğumasını beklemenize gerek olmadığı için projektörü yalnızca fişten çekip toplayabilirsiniz.

Görüntülere Altyazı Yerleştirin
K330 projektör altyazı yerleştirme fonksiyonuna sahiptir. Bu fonksiyon videoda diyalog metinlerinin ve konuşma harici öğelerin görüntülenebilmesini sağlar. Altyazı yerleştirme filmler veya videolar için kullanışlı bir kapsamdır, duyma engelli kişilere yardımcı olur ve aynı zamanda dil öğrenme açısından yararlıdır.

Taşınabilir, çok yönlü, etkin performans: K330 hem ev eğlencesi hem de iş ihtiyaçlarınız için tümüyle mükemmeldir.
Son kullanıcı fiyatı: 849$+KDV
 Etiketler : Acer   Acer K330   K330   Projektör

Bu Habere Yorum Yap

Email

Ad Soyad

Yorum
 


 
Bu Habere Yorum Ekle

Yorumlar
Engin Demirci
Yorum : Malesef bahsedildiği gibi 3D görüntü almak mümkün değil... Playstation3 den 3D oyun ve filmleri denedim, DigiturkPlus 3D kanalını dendim ACER'ın projeksiyonla beraber satılan gözlüğü ( yaklaşık 240 TL ) hiç bir anlam ifade etmiyor benim için. 3D uyumlu HDMI kablo falanda aldık, işin tuhafı müşteri temsilcileri bu olaydan bir haber bir prizmayla çözülebilirmiş iş ama kesinde değilmiş, nerden alabileceğim konusunda da bir fikirleri yok... Görüntü kalitesi genişliği renkler HD görüntü süper fiyatına oranla çok hoş bir ürün, fakat 3D değil...