Cep Telefonu arkadaşına gönder Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş

Yeni iPad, sınırsız internet paketleriyle Avea'da


Yeni iPad kampanyası ile Avealılar 24 ay taahhütle ayda sadece 82 TL’den başlayan fiyatlarla

 

Sınırsız mobil internet ve sınırsız WiFi ile limit aşımı olmadan, yeni iPad modellerine sahip olabilecekler 
 
Türkiye’nin en çok konuşturan operatörü Avea, yeni retina ekranı, 5MP iSight kamerası ve ultra hızlı kablosuz teknolojilere sahip yeni iPad’i ayda sadece 82 TL’den başlayan fiyatlarla sundu.
 
Kampanya çerçevesinde yeni iPad’ler 16GB, 32GB ve 64GB olmak üzere üç farklı modelde 24 aylık taahhütle satışa sunuluyor. Sınırsız ve cazip mobil internet seçeneği ile birlikte sunulan yeni iPadler ile Avealılar çok daha hızlı bir bağlantıya sahip olabilecekler.
 
Avea İletişim Merkezleri’nde 31 Ağustos tarihine kadar devam edecek kampanyadan faydalanan Avealılar ayrıca, 30 Haziran 2014 tarihine kadar sınırsız TTnet WiFi servisinden de ücretsiz yararlanacak. 
 
İnternet aşımında ücretlendirme yok
Avea’nın yeni iPad kampanyası ile 3G+WiFi özellikli 16GB, 32GB, 64GB modellerinden istediğini seçen Avealılar, seçilen paket kapsamındaki internet kullanım miktarlarının aşılması durumunda ise kullanımı aşan kısma ilişkin ücretlendirme yapılmayacağı için beklenmeyen faturalarla karşılaşmayacaklar.
 
Üçüncü nesil iPad, yeni retina ekranı, Apple’ın yeni dört çekirdekli grafikli A5X çipi, göz alıcı fotoğraflar çekmeyi ve tam HD videolar kaydetmeyi sağlayan gelişmiş optik sisteme sahip 5 megapiksel iSight kamerası ile dikkat çekiyor. Olağanüstü inceliği ve hafifliği ile göz dolduran yeni iPad’in pil ömrü* toplam 10 saat olup, kullanıcılarına seyahatleri esnasında dünya genelinde hızlı network’lere bağlanma imkanı da sunuyor.
 
 


Etiketler : İPAD   AVEA

Bu Habere Yorum Yap

Email

Ad Soyad

Yorum
 


 
Bu Habere Yorum Ekle

Yorumlar
senol sen
Yorum : slm ben bu telefondan almak ısdıyorum nasıl ıletısım kurabılırız yada fıyatları nasıl uygunmudur cvp atarsanız sevınırım ıyı gunler