Donanım Haberleri arkadaşına gönder Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş

Yılın Mono Lazer Yazıcı Serisi


amsung Lazer Yazıcılar, Buyers Laboratory LLC’nin (BLI) "Yılın Mono Lazer Yazıcı Yazıcı Serisi" ödülünü kazandı

Samsung Electronics, ABD kökenli bir yazıcı kalite değerlendirme kuruluşu olan Buyers Laboratory LLC (BLI) tarafından "Yılın Mono Lazer Yazıcı Serisi" olarak seçildi.

BLI Samsung'u, "Yılın Mono Lazer Yazıcı Serisi" ödülüne, yazıcılarının performans ve tasarım konusundaki mükemmelliği nedeniyle layık gördü. Diğer dört mono ve renkli lazer yazıcı ile Samsung'un Easy Eco Driver yazılımı, kendi sınıflarında en çok öne çıkan ürünler olarak seçildi. Toplamda Samsung altı kategoride ödül kazandı.  

BLI ödülleri Samsung lazer yazıcılarının güçlü itibarını açıkça ortaya koyuyor. BLI Kıdemli Analistlerinden Marlene Orr şöyle diyor: "Samsung mono lazer yazıcı serisinin büyümesi ve yenilenmesi, çok önemli değere sahip cihazlarla dolu bir portföye sahip olması anlamına geliyor. Samsung A4 boyutundaki cihazlarında bulunan gerek çevre ile ilgili tasarruf sağlayıcı özelliklerle, gerekse kullanım kolaylığı ve güvenilirlik sağlayan özelliklerle bu ödülü fazlasıyla hak ediyor."

Samsung’un mono lazer yazıcısı (ML-2955), çok işlevli mono lazer yazıcısı (SCX-4729), mono lazer yazıcısı (ML-5010ND), renkli lazer yazıcısı (CLP-775ND) ve Easy Eco Drive yazılımı çevre dostu özellikleri nedeniyle ödüle layık görüldü.

Dakikada 28 sayfaya kadar baskı yapabilen mono lazer yazıcısı (ML-2955) ve çok işlevli mono lazer yazıcı (SCX-4729) sırasıyla, "Öne Çıkan A4 Kişisel Mono Yazıcı" ve "Öne Çıkan A4 Kişisel Mono Ağ MFP'si" olarak seçildi. Kullanıcılara mobil cihazlarından baskı alabilme olanağı da sağlayabilen ML-2955 ve SCX-4729 serileri pratiklik, çevre duyarlılığı, kompakt tasarım ve 'küçük baskı işlevi' ile olumlu değerlendirmeler aldı.

Dakikada 48 sayfa basabilen mono lazer yazıcı (ML-5010ND) ise "Büyük Çalışma Grupları için Öne Çıkan A4 Mono Yazıcı" ödülünü kazandı. ML-5010ND uyku modundan sonra etkinleştirildiğinde ilk sayfayı yalnızca yedi saniyede yazdırmaya başlıyor; bu kendi türündeki en iyi performansı... 600 MHz Çift Çekirdekli İşlemciye sahip olan bu cihaz bir yandan baskı hatalarını önleyen özellikleri ile problemsiz bir baskı ortamı sağlarken, diğer yandan sahip olduğu düşük gürültü teknolojisi ile sessiz bir ofis ortamı sunuyor.

Dakikada 33 sayfa yazabilen renkli lazer yazıcı (CLP-775ND) "Öne Çıkan Küçük Çalışma Grubu Renkli Yazıcısı" olarak seçildi. CLP-775ND, 600 MHz Çift Çekirdekli İşlemcisi ve 9600 x 600 dpi çözünürlüğü ile kullanıcılara yüksek kaliteli renkli baskıları hızlı bir şekilde sunmakta. Easy Eco Driver yazılımı kullanıcıların masrafları ve kaynak kullanımını azaltmak için, kullanacakları toner miktarını kolaylıkla ayarlayabilmelerine yardımcı olur. Bu yazılım "Yenilikte Öne Çıkan İlerleme" ödülünü kazandı.

Samsung Electronics BT Çözümleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Joo-sang Eun şöyle diyor: "BLI ödüllerinden de görebileceğimiz üzere, Samsung'un güçlü teknolojik yetenekleri kullanıcılar için büyük bir fark yaratıyor.

Samsung Electronics müşterileri bunun geri dönüşünü hız, ekonomive çevre duyarlılığı olarak gecikmeden görecektir."
 

Bu Habere Yorum Yap

Email

Ad Soyad

Yorum
 


 
Bu Habere Yorum Ekle